3d yazıcı

Kocaeli 3D Yazıcı ve Yedek Parça

Kocaeli’ da 3 Boyutlu Yazıcı ve Yedek Parçalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Creality 3d printer yazıcı markasının çok satan 3d yazıcılarından birisidir. Creality Ender 3 Pro, Creality Ender 3 V2 Creality CR 6 SE gibi masaüstü 3d yazıcıları satış sıralamasında başta yer almaktadır. Creality 3d yazıcıların orijinal yedek parçalarının Nmosphere olarak resmi ithalatçısıyız. 3D yazıcı, filament ve yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Esun marka 3d yazıcı filamentlerini ve Panthercarver marka 3d kalemlerinde yine Kocaeli’ daki resmi ithalatçısıyız.

Creality marka tüm 3d printerları Market Nmosphere web sitemizden de güvenle alabilirsiniz. Ayrıca Nmosphere olarak sahip olduğumuz misyon, bizi ticari bir işletme olmanın çok ötesinde görevlerimiz olduğunu sürekli bize hatırlatıyor. Kocaeli’ da bulunan ve imkanı olmayan okul ve sosyal yardım projelerinde tüm imkanlarımızla yanınızda olmak için hazır yaratıcı deneyimli bir takımdan oluşuyoruz.

3D Yazıcı ile Neler Yapılabilir?

3D Yazıcı ile Neler Üretebiliriz? 3B Yazıcı, 3D Printerlar her geçen gün yetenekerini arttırmaktadırlar. Gelişen teknoloji ile ABS, PLA, Flexible ve Reçine nin yanına artık Metal işleyen ve basan yazıcılar üretilmektedir. Diğer yandan artık yemek bile üreten 3d printerlar çıkmaya başladı.

Evde çocuğunuzun oynayabileceği oyunacaklar veya işyerinizde şirketinizde kullanabileceğiz prototip tasarımlarıza kadar aklınıza gelen herşeyi 3d yazıcılar ile üretebilirsiniz.