3D Yazıcı

eSUN TPU-95A Flexible Esnek 1,75mm 3D YAZICI FİLAMENTLERİ

Nmosphere olarak biliyoruz ki bir 3D yazıcıya ilk sahip olduğunuzda, yaratıcı tasarımlarınızı en iyi şekilde karşılayan ürünleri satın aldığınızdan emin olmak istersiniz. Çeşitli filamentleri ve aksesuarları satın almak sadece kafa karıştırıcı değil aynı zamanda pahalı olabilir. Neyse ki sizin için eSUN, 3D baskı deneyiminizi stressiz ve uygun maliyetli hale getirmek için birçok ürün tasarladı.

eSUN TPU 95A, yüksek etkili, güç bazlı, esnek ve dayanıklı bir filamenttir. 

eSUN TPU 95A, doğal renkli ve su geçirmezlik özelliklerine sahip esnek ve yumuşak şeffaf bir filament olan Termoplastik poliüretan (TPU) kullanır. Yüksek kaliteli filament, birden fazla dirence dayanabilir. Ancak malzemenin yumuşaklığı nedeniyle filamenti yazıcı ekstrüderine beslerken çok dikkatli olmanız gerekir.

Bu endüstri onaylı filament, aşağıdakiler de dahil olmak üzere mükemmel özelliklerle gurur duymaktadır; 95A’lık  sertliği, hızlı ve etkili baskı, olağanüstü aşınma ve yırtılma direnci, yüksek darbe dayanımı ve kimyasallara ve hidrolize  rekabete karşı direnç gösterir ve çoğu 3D yazıcıyla uyumludur.

eSUN TPU 95A filamenti ile baskı alırken, en iyi sonuçlar için 210~240℃ sıcaklık aralığını kullanarak yazdırmanızı öneririz.

 Spor malzemeleri oluşturmak istiyorsanız; eğitim aksesuarları, su ekipmanları ve fitness ekipmanları, için kullanılacak filament TPU 95A’dır. Bu Filament yeni başlayanlardan endüstri profesyonellerine kadar giderek daha popüler bir malzeme haline geliyor. 3D baskı için TPU 95A filamentlerini kullanan diğer endüstriler, yukarıda belirtilen özelliklere karşı güçlü elastikiyet ve esnekliğe ihtiyaç duyan ürünler için otomotiv ve havacılıktır. 3D baskı teknolojisindeki yükseliş, dünyanın her yerindeki büyük şirketlere ve endüstrilere çok olumlu yansımaları oldu

Bu çevre dostu, toksik olmayan ürün, Nmosphere olarak kendi arge çalışmalarımızda defalarca baskı alıp gerçekten kaliteli olduğuna karar verdikten sonra siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Nmosphere Marketten veya Manisa mağazamızdan satın alabilirsiniz

Satın almak için https://market.nmosphere.com.tr/i/esun-1-75mm-tpu-95a-flexible-3d-yazici-beyaz-filament/

Related posts