3d yazıcı filament
Blog

ESUN 3D YAZICI FİLAMENTİ

ESUN 3D YAZICI FİLAMENT ÜRETİCİSİNDEN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

Çinli filament üreticisi Esun Industrial ve İsveçli 3D yazıcı ve filament şirketi ZYYX, Formnext Frankfurt’ta stratejik bir ortaklık duyurdu.

İki şirket yeni profesyonel 3D baskı filamenti ve hatta yeni 3D yazıcılar geliştirecek. Esun aynı zamanda “ZYYX pro” 3D yazıcının Çin’deki özel distribütörü olacak ve işlevsel prototiplere, aparatlara ve fikstürlere ihtiyaç duyan profesyonel kullanıcılara odaklanan yeni bir iş segmenti yaratacak.

İsveçli şirket ZYYX şu anda iki 3D yazıcı modeli sunuyor. “ZYYX +” yarı profesyonel kullanıcıları hedeflerken, “ZYYX pro” endüstriyel alanda bir adım daha ileri gitmek istiyor. Endüstriyel sınıf FDM 3D yazıcı, özelleştirilmiş yüksek mukavemetli parçaları hızla üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Şirket, prototipleri ve konsept modellerini 3B yazdırmak isteyen okullar, ürün geliştiriciler ve mimariler için harika olduğunu iddia ediyor.Uzun yıllardır ülkemizde satılan ve birçok eski 3d yazıcı kullanıcısının ilk göz ağrısı Esun 3d yazıcı filamentlerini Nmosphere Manisa İzmir ve Balıkesir fiziksel mağazamızdan alabilir yada Nmosphere market den sipariş verebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment